Apps: Langs de Limes
Ontdek het Romeinse verleden met deze apps
Met deze apps ontdek je het Romeinse verleden van Zuid-Holland:
Time Travel-apps
De Time Travel apps zijn een absolute aanrader. Er zijn inmiddels voor diverse forten digitale reconstructies gemaakt die je meenemen naar de Romeinse tijd. Er zijn apps beschikbaar voor de Brittenburg (Time Travel Katwijk Brittenburg), Zwammerdam/Nigrum Pullum (Time Travel Zwammerdam) en Bodegraven (Time Travel Bodegraven). De apps zijn beschikbaar via Google Play en de App Store.
Afbeelding van De Brittenburg in de app Time Travel Katwijk Brittenburg
Langs de Limes
Waar liep nou precies de Romeinse grens in Katwijk en Bodegraven? Waar lag het castellum van Alphen aan den Rijn? Deze apps van 'Langs de Limes' nemen je in etappes mee langs de Limes, zodat je op eigen houtje de Romeinse grens kunt ontdekken. De apps worden aangeboden via het platform Izi Travel.
Etappe 1: Katwijk naar Valkenburg (ZH)
Etappe 2: Valkenburg (ZH) naar Leiden centrum
Etappe 3: Leiden centrum naar Fort Matilo (Leiden Roomburg)
Etappe 4: Fort Matilo via Leiderdorp naar Koudekerk aan den Rijn
Etappe 5: Koudekerk aan den Rijn naar Alphen aan den Rijn
Etappe 6: Alphen aan den Rijn via Archeon naar Zwammerdam
Etappe 7: Zwammerdam naar Bodegraven (Er is ook een leuk ommetje van Zwammerdam naar het Streekmuseum Reeuwijk)
Etappe 8: Bodegraven naar Woerden
Er is ook een vaarroute van Woerden naar Zwammerdam en natuurlijk gaat de Limes verder buiten de provinciegrenzen. Bekijk het complete aanbod van Langs de Limes op Izi Travel.
Opgraving van de soldatenbarakken in Valkenburg (ZH) (foto uit app)
Reacties
Er zijn nog geen reacties